Rühmatöö Juhtum nr 1 "Keda palgata " kirjeldus ja esitamine

Juhtum nr 1 "Keda palgata"

Jüri soovis palgata oma ettevõttesse uue projektiga töötama kõige andekamaid inimesi. Ta oli kunstilise juhi osas kahevahel: kas Mari või Juhan.
Mari ei olnud töövestlusega palju vaeva näinud, kuid soovis seda töökohta väga. Tal oli kogemusi, erinevaid auhindu ja suurepärane anne. Mari osalemine annaks projektile juba varakult hea maine. Ent iga kord, kui Jüri mõtles naisega koostöötamisele, tundis ta end ebamugavalt.
Mari oli klientidega suheldes suurepäraselt, kuid kolleegidega suheldes käitus kui primadonna. Jüril tekkis kõhklus, et ta ei saa säärase nõudliku töötajaga hakkama.
Lisaks Marile oli veel Juhan. Juhan oli väga korralikult töövestluseks valmistunud, kuid tal oli vähem töökogemusi kui Maril ning esmapilgul polnud Juhanil erilist mõjuvõimu.
Jüri teadis, et õiglasem ja meeldivam oleks palgata Juhan. Kuid Mari on superstaar, kui tema on meekonnas, on suur tõenäosus kampaania võita.
Mida teie teeksite?
(Mõelge läbi, keda eelistada lühiajalise ja keda pikaajalise projekti puhul)

Moodustage vabal valikul kolmeliikmelised rühmad.
Publitseerige oma rühmatöö veebis (Google Apps vahendit kasutades) ning postitage dokumendi aadress foorumisse. Selleks klõpsa foorumi lingil 'Vasta'.

Tähtaeg 25.september
Separate groups: All participants
(There are no discussion topics yet in this forum)