Course image Infootsing andmebaasides
Varia

Kursus annab TTK esmakursuslastele ülevaate kõrgkooli poolt ligipääsetavatest e-ressurssidest, e-kataloogist ESTER ning raamatukogu poolt pakutavatest teenustest.

Course image Raamatukogu e-ressursside info ja videojuhendid
Varia

Kursus annab TTK liikmetele ülevaate kõrgkooli poolt ligipääsetavatest e-ressurssidest (andmebaasid, veebilehed, e-kataloogid ESTER ja RIKSWEB, Äripäeva tooted) ning raamatukogu poolt pakutavatest teenustest.

Course image IT nõuanded ja tarkused, allalaetavad programmid
Varia
Siia rubriiki on kirjutatud nõuandeid õppejõududele ja üliõpilastele IT-vahendite paremaks kasutamiseks, kooli infosüsteemide selgitamiseks, võimaluste tutvustamiseks jne.
Course image E-ressursside kaugligipääsu juhendid / Remote access guide to e-resources
Varia

Juhendid on suunatud TTK liikmetele, kellel on seoses õppetööga vaja kasutada erinevaid kõrgkooli kaudu ligipääsetavaid e-ressursse.

Course image Õppetöös vajalikud juhendid
Varia

Siit leiab juhendmaterjale erinevate  tööde vormistamiseks. 

Course image TMI - Infootsing andmebaasides
Varia

Kursus annab TTK esmakursuslastele ülevaate kõrgkooli poolt ligipääsetavatest e-ressurssidest, e-kataloogist RIKSWEB ning raamatukogu poolt pakutavatest teenustest.

Course image Kas olen valmis olema distantsi õppija?
Varia

Kursus juhendab õppijaid läbi kuue lihtsa interaktiivse tundi,  värskendada lähenemist õppimisele eriti e-õppimisele. Uuritakse kasulikke õpioskusi, ajaplaneerimist, hindamist ja digitaalseks valmisolekut.